Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeleriniz ile ilgili tahsilat işlemleri ........... Sanal POS sistemi üzerinden 256 Bit SSL Sertifika korumalı olarak gerçekleştirilmektedir.
 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Ödeme Yöntemleri

- Havale / EFT ile ödeme :
- Kapıda ödeme :

Web sitemizden Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde toplam tutara%10 indirim yapılmakta olup, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Havale ile yapılan ödemelerde 2 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır. Havale/EFT ödeme bilgisi için lütfen whatsapp veya  0530 257 76 80 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

- Kredi Kartı ve Banka Kartı ile ödeme :

Web sitemiz 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. Sitemizden anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Bankalar