modavals.com online satış sitemizden almış olduğunuz üründen herhangi bir sebeple memnun kalmadıysanız, size ulaşan ürünü kullanmamak şartıyla, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade etmeyi veya değiştirmeyi talep edebilirsiniz. Kullanılmış ürünlerin, kargo kaynaklı hasar gören değişim veya iadesi gerçekleştirilemez.

Üründe imalattan kaynaklı hata, defo bulunması halinde iade edilebileceği, kombin ürünlerde tüm ürünlerin iade edilmesi gerektiği, eksik parçalı veya kısmen gönderilen siparişlerde iade kabul edilmeyecektir.

Kapıda ödemeli gönderilip alınmayan kargolarda aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40), en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini firmaya ödemeyi resmen kabul eder.

İade kargosu öncesinde sitemizdeki iade formunu doldurarak şirketimize bilgi vermeniz gerekmektedir. 

İade kargo adresimiz; modavals.com – Kazımdirik Mahallesi 190 Sokak No:6 D:12 Bornova - İzmir'dir.  +90 530 257 76 80 numaralı telefonu lütfen iadelerinizin üzerine ALICI Telefonu olarak yazınız

İade formu doldurulmadan geri gönderilen ürünlerin iadesi hiçbir şekilde gerçekleştirilmeyecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ürünü iade etmeniz ve/veya alışverişten caymanız halinde, ürün bedeli paketin firmamıza ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde iade edilir. Kredi kartına ödeme iadesi bankanız tarafından yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vesaire durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi durumunda, ürünü iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde değişim ve iade talep edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.   Müşteri tarafından -alıcı ödemeli- gönderilen iade ürünlerinin bedellerinden, iade kargo bedelleri kesilecek ve iade tutarları taraflarına kesinti yapılmış şekilde yansıyacaktır.

Değişim için tarafımızdan gönderilen ürünün kargo bedeli bir (1) kereye mahsus olmak üzere yine şirketimize ait olacaktır, ikinci ve son kez değişiklik talep edilmesi durumunda gidiş-geliş kargo ücretleri müşterimiz tarafından karşılanacaktır. Ayni sipariş için 2 den fazla değişim yapılamamaktadır.

Fırsat ürünlerinde, kişisel kullanım ürünlerinde (mayo, iç çamaşır, zıbın, kişiye özel hazırlanmış tasarım vb. ürünler) ve abiye ürünlerde iade yoktur.

Bankalar